Odpowiedź jest prosta : TAK.
Na tym zdaniu mogłabym zakończyć moją wypowiedź. 🙂
Jednak na potwierdzenie mojego stanowiska w tej sprawie przytoczę kilka liczb oraz powiedzonko : „Zamiast na lekarza, lepiej wydać na kucharza” lub „Zamiast na aptekarza, lepiej wydać na kucharza”.

Jako studentka wydawałam na jedzenie 60 zł tygodniowo czyli 240 zł miesięcznie przy zwykłej diecie z glutenem i nabiałem bez analizy składu.
Przyjmując 2 osoby dorosłe zwykła dieta z glutenem i nabiałem = 2 * 240zł = 480zł
Styczeń rodzina 2 dorosłych dieta bez glutenu i nabiału uboga 573zł
Luty rodzina 2 dorosłych dieta bez glutenu i nabiału uboga 843zł
Marzec rodzina 2 dorosłych dieta bez glutenu i nabiału bogata, urozmaicona 1145zł

Mimo wszystko uważam, że za jakość jedzenia warto płacić, bo stawką jest nasze zdrowie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *