Zapraszam do mojego własnego świata, który tworzę w sieci!

autor zdjęcia: fotokredens.pl

Mam na imię Ania i mam 26 lat. Jestem żoną i mamą. Jak każdy staram się świadomie tworzyć własną drogę, w której mam pewne misje do wykonania. Jedną z nich jest zadanie pod nazwą COŚ na NUDĘ. Moja droga życiowa jest poszukiwaniem. Jeśli chcesz, możesz wziąć ze mną w niej udział i zaczerpnąć coś dla siebie.

I. LUDZIE STARSI

W mojej krainie „coś na nudę” pragnę dzielić się moim życiem, jak również życiem innych ludzi, którzy ze względu na swój wiek mają do przekazania coś wartościowego dla świata i może również dla mnie i dla Ciebie. Mówię o osobach starszych, których radości, problemy, bolączki, jak również mądrość życiowa mogą się przydać osobom młodym, wędrującym po naszym wirtualnym świecie. Chciałabym zapewnić ludziom starszym miejsce w sieci tak, aby efektem tego było rzeczywiste wyjście ludzi młodych (również młodych duchem) do starszych.

II. TOŻSAMOŚĆ

Drugim celem bloga jest zagospodarowanie zjawiska „nudy” poprzez poświęcanie czasu na badanie „kim jestem?”. Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa w obraniu kierunku w życiu dorosłym, w którym przychodzi człowiekowi zmierzyć się z przeszkodami tego świata. Trzeba sobie umiejętnie odpowiedzieć na to pytanie, tak aby spełnić przeznaczone dla nas zadania i przynieść jak najwięcej owoców. Byśmy na starość mogli patrzeć z dumą, na to co osiągnęliśmy. Dorosłość jest wymagająca. W wielu dziedzinach przychodzi nam pełnić role związane z tym etapem życia. Już w młodości warto się do niego przygotowywać. I tak dla jednych istotne będzie odnalezienie życiowego partnera, posiadanie dzieci; dla innych uniezależnienie i usamodzielnienie się; a jeszcze dla innych odnalezienie zawodu, w którym realizujemy swoje talenty. Niektórzy mają potrzebę realizacji wielu celów jednocześnie, a dla innych wystarczy jeden. Na blogu chcę dzielić się tym, jak można wykorzystać czas, tak by określić swoją TOŻSAMOŚĆ.

Nazwa „coś na nudę” nie oznacza, że nie będziesz się nudzić u mnie na stronie i że zapewnię Ci ciągle aktywujące bodźce 😛 cosnanudę.pl ma w zamyśle zrozumienie nudy na tyle, by odpowiednio ją wykorzystać np. poświęcając czas na zrozumienie ludzi sędziwych i pochylenie się nad ich życiem, zarówno w sieci jak i w realu lub poświęcając czas na poznanie samego siebie i swojego potencjału. Możliwości wykorzystania nudy jest nieskończenie wiele. Wystarczy przekroczyć siebie.

Życzę miłego i owocnego czasu! 🙂